1 pokój o powierzchni 19 m² w mieście Warszawa

Symfonii 5, 02-787 Warsaw, Poland

1450 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: 07-07-2026

Pokój jednoosobowy #4 przy ul. Symfonii 5

Do wynajęcia w pełni umeblowany pokój w 4-pokojowym mieszkaniu przy ul. Symfonii (Ursynów). Okolica jest cicha, obok zielony Skwer osiedlowy.MIESZKANIE• Znajduje się na 3 piętrze.• Składa się z 4 pokoi jednoosobowych, kuchni, łazienki, WC oraz przedpokoju.• Każdy z pokoi zawiera biurko, krzesło, tapczan, półki na książki i szafę.• Dodatkowo w mieszkaniu znajduje się pralka, lodówka, czajnik, płyta indukcyjna, kuchenka mikrofalowa, odkurzacz, deska do prasowania, suszarka na pranie• Kuchnie są wyposażone w talerze, sztućce, kubki, szklanki, garnki i patelnie.Mieszkanie posiada certyfikat energetyczny. Warunki umowy 🤝 •Miesięczny czynsz: uzależniony od wybranego okresu umowy•Cena uwzględnia rabat za terminowe płatności (100 zł)•Kaucja zwrotna: wymagana•Zapewniamy umowę online — kilka kliknięć i możesz się wprowadzać!

Typ nieruchomości

pokój

Pokoje

1

Powierzchnia

19 m²

Cena

1450 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

07-07-2026

Umeblowane

Tak

Cena za m²

76 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Symfonii 5, 02-787 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

pokój z 1 pokojem o powierzchni 15.39 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 15 m²

Pod Strzechą 4, 02-798 Warsaw, Poland

1160 zł / miesiąc

pokój z 1 pokojem o powierzchni 15.79 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 16 m²

Pod Strzechą 4, 02-798 Warsaw, Poland

1160 zł / miesiąc

pokój z 1 pokojem o powierzchni 15.91 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 16 m²

Parkietmen, Nugat 7, 02-776 Warsaw, Poland

1160 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Pokój (19.21 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (Symfonii 5, 02-787 Warsaw, Poland) – rentola.pl