1 pokój o powierzchni 17 m² w mieście Warszawa

Wiliama Szekspira 4, 01-913 Warsaw, Poland

1280 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: 07-07-2026

Pokój jednoosobowy #5 przy ul. Szekspira 4

Do wynajęcia w pełni umeblowany pokój w 5-pokojowym mieszkaniu na Bielanach przy ul. Szekspira 4. Okolica jest cicha, obok zielony Skwer osiedlowy.MIESZKANIE• Mieszkanie znajduję się na 4 piętrze i składa się 5 pokoi jednoosobowych, aneksu kuchennego, łazienki z WC oraz przedpokoju.• Każdy z pokoi zawiera biurko, krzesło, tapczan, półki na książki i szafę.• Dodatkowo w mieszkaniu znajdują się pralka, lodówka, czajnik, płyta indukcyjna, kuchenka mikrofalowa, odkurzacz, deska do prasowania, suszarki na bieliznę• Kuchnia jest wyposażona w talerze, sztućce, kubki, szklanki, garnki i patelnie.OKOLICA:stacja Stadion Narodowy - 3,4 kmLewiatan - 200mGaleria Młociny - 1,1 kmDodatkowe koszty - OC najemcy (39 zł - jednorazowo)Mieszkanie posiada certyfikat energetyczny.Prosimy o

Typ nieruchomości

pokój

Pokoje

1

Powierzchnia

17 m²

Cena

1280 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

07-07-2026

Umeblowane

Tak

Cena za m²

75 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Wiliama Szekspira 4, 01-913 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

pokój z 1 pokojem o powierzchni 13.47 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 13 m²

Roman Śliwonik, Stokłosy 6, 02-787 Warsaw, Poland

1040 zł / miesiąc

pokój z 1 pokojem o powierzchni 10.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 10 m²

Starościńska 10/12, 02-516 Warsaw, Poland

1044 € / miesiąc

pokój z 1 pokojem o powierzchni 12.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 12 m²

Dziki chleb, Starościńska 10/12, 02-516 Warsaw, Poland

1044 € / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Pokój (17.12 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (Wiliama Szekspira 4, 01-913 Warsaw, Poland) – rentola.pl