1 pokój o powierzchni 20 m² w mieście Poznań

Władysława Sikorskiego, 61-528 Poznan, Poland

1070 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: 21-05-2026

Pokój jednoosobowy - wyposażony - Poznań Wilda ul. Sikorskiego #SIK6-3

Na wynajem pokój w mieszkaniu czteropokojowym zlokalizowanym przy ul. Sikorskiego 6a w Poznaniu. Pokój prywatny, dla jednej osoby, zamykany na klucz. W mieszkaniu znajdują się łącznie 4 pokoje, wyposażona łazienka oraz aneks kuchenny dostępny dla najemców. Łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową, toaletę. Mieszkanie wyposażone jest w pralkę i lodówkę, do użytku najemców jest także kuchenka. Do wspólnego użytku dostępne są akcesoria do gotowania i naczynia, a także odkurzacz. Wyposażenie pokoju: Łóżko Szafa Biurko Krzesło Wymagana kaucja zwrotna w wysokości jednokrotności miesięcznych opłat. Lokalizacja: Sklep Żabka - 2 min pieszo Sklep Biedronka - 5 min pieszo Przystanek tramwajowy - 3 min pieszo Tereny zielone Łęgi Dębińskie - 5 min pieszo Centrum Handlowe Avenida - 10 min pieszo Dworzec główny - 10 min pieszo W najbliższej okolicy restauracje, bary, pizzerie, kebab, knajpy wegetariańskiego. Zapraszamy do

Typ nieruchomości

pokój

Pokoje

1

Powierzchnia

20 m²

Cena

1070 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

21-05-2026

Cena za m²

54 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Władysława Sikorskiego, 61-528 Poznan, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Poznań

pokój z 1 pokojem o powierzchni 16.66 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 17 m²

28 Czerwca 1956 roku, 61-544 Poznan, Poland

860 zł / miesiąc

pokój z 1 pokojem o powierzchni 16.36 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 16 m²

Mostowa 5, 61-854 Poznan, Poland

860 zł / miesiąc

pokój z 1 pokojem o powierzchni 16.51 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 17 m²

Wierzbięcice 51, 61-547 Poznan, Poland

860 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy