mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 67 m² w mieście Warszawa

Multi Med, Polna 3, 00-622 Warsaw, Poland

5300 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Polna 3 ciche zwierzolubne z miejscem postojowym Warszawa, Śródmieście

Polna 3 apartamentowiec przy Pl. Unii Lubelskiej, 2 pokoje, 67m2 i miejsce postojowe w garażu podziemnym. Bardzo atrakcyjna oferta wynajmu przestronnego (67m2), komfortowego, dwupokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji w samym centrum Warszawy przy ul. Polnej 3. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze nowoczesnego apartamentowca z windą, z całodobową ochroną, tuż przy Pl. Unii Lubelskiej, wśród zabytkowej, przedwojennej zabudowy. Mieszkanie jest ciche i bardzo widne dzięki ogromnym oknom salonu skierowanym na północny zachód na korony drzew. Apartament idealny dla jednej osoby lub pary. Wraz z mieszkaniem wynajmowane jest miejsce postojowe w garażu podziemnym. Zapraszam ze zwierzętami. Składa się z: - przestronnego salonu z dużym rozkładanym narożnikiem, fotelem i biurkiem (25 m2) - sypialni z dużą szafą i szerokim łóżkiem (18m2) - kuchni w pełni wyposażonej w sprzęt AGD połączonej z jadalnią z dużym stołem i otwartej na salon (12m2) - łazienki z wanną (4 m2) - pomieszczenia z pralką i suszarką - korytarza z dużymi szafami Lokalizacja gwarantuje świetną komunikację miejską (metro 400 m, autobusy i tramwaje 50 m), bliskość wszystkich miejskich wygód i rozrywek, obiektów sportowych, basen w odległości 100 m, a także wielu biurowców. Czynsz najmu 5300zł miesięcznie, opłata za miejsce postojowe w garażu podziemnym 400 zł. Dodatkowo płatny czynsz administracyjny 1450 zł i prąd. Kaucja 7000 zł. Najem okazjonalny. Mieszkanie dostępne od 1 lipca. Polecam! Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. TJM Nieruchomości Justyna Tymińska tel. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

67 m²

Cena

5300 zł

Cena za m²

79 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Multi Med, Polna 3, 00-622 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 40.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 40 m²

Art Deco - Apartamenty na Woli, Siedmiogrodzka 7, 01-204 Warsaw, Poland

4250 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 40 m²

Splendor, Mińska 31, 03-808 Warsaw, Poland

4250 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 38.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 38 m²

Żelazna, 00-867 Warsaw, Poland

4250 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy