mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 85 m² w mieście Warszawa

Mennica Residence, Grzybowska 43A, 00-852 Warsaw, Poland

10 000 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Premium | Grzybowska | 2 sypialnie | Umeblowane Warszawa, Śródmieście

85m2 | Jakość | Klimatyzacja | Centrum miasta | Najlepszy adres na Grzybowskiej W pełni przygotowany do najmu wykończony i umeblowany apartament na luksusowym osiedlu Grzybowska 4 położony w Centrum Warszawy. Prestiżowa okolica, bliskość parków i restauracji, ośrodków biznesowych, kulturowych i sportowych, doskonała lokalizacja z bliskim dostępem do metra. Apartament ma 85 m2 starannie wykończonych powierzchni. Jest nowocześnie i przytulnie zarazem. Jakość materiałów nie pozostawia wątpliwości iż mamy do czynienia z mieszkaniem w standardzie premium. Rozkład apartamentu : -Salon z aneksem kuchennym -2 sypialnie -Łazienka -Toaleta -Taras W cenie 1 miejsce postojowe w garażu podziemnym. Bardzo starannie przemyślana przestrzeń komfortowego apartamentu w samym centrum miasta. Dostępne od zaraz.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

85 m²

Cena

10 000 zł

Cena za m²

118 zł

Mapa

Mennica Residence, Grzybowska 43A, 00-852 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 70.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna
mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 70.0 m² – Stylowy komfort
mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 70.0 m² – Twój nowy dom na wynajem
mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 70.0 m² – Doskonała oferta najmu
mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 70.0 m² – Dobrze zaplanowane
mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 70.0 m² – Jasne wnętrze
mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 70.0 m² – Efektywnie wykorzystana przestrzeń
mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 70.0 m² – Przemyślany projekt
mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 70.0 m² – Gotowe do wynajęcia
mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 70.0 m² – Przestronny klimat

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 70 m²

Burakowska, Młocińska, 01-065 Warsaw, Poland

8000 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 88.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna