mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 92 m² w mieście Warszawa

Pory 59, 02-757 Warsaw, Poland

8000 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Przestronne 3-pok mieszkanie z dużym tarasem

Przestronny, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Park Towers na Dolnym Mokotowie. Oferuje ustawną przestrzeń do własnej aranżacji z możliwością wprowadzenia od zaraz.Na apartament o powierzchni 92,65 m2 składają się:– ustawny, słoneczny salon z wyjściem na loggię– kuchnia otwarta na salon, w pełni wyposażona w niezbędne sprzęty AGD– dodatkowo dwie sypialnie do dowolnej aranżacji– przestronna łazienka wyposażona w wannę oraz prysznic – toaleta gościnna– hol komunikacyjny– dodatkowo loggia o pow. 27,7 m2Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia z własnym umeblowaniem. Jasne i słoneczne ze względu na wschodnie i południowe ukierunkowanie okien. Podłogi wykończone parkietem drewnianym oraz terakotą. Do apartamentu przynależy miejsce postojowe w parkingu podziemnym, wliczone w cenę najmu.Dodatkowo płatny czynsz administracyjny w kwocie 1300 zł + energia elektryczna. Nieruchmość znajduje sie na 4 piętrze 12-piętrowego budynku z 2004 roku. Teren budynku jest ogrodzony co zapewnia bezpieczeństwo mieszkańców, ograniczając dostęp osób z zewnątrz. Przy wejściu znajduję się recepcja, a o bezpieczeństwo dba całodobowa ochrona i monitoring. Nieruchomość z dostępem do dobrze rozwiniętej sieci komunikacji publicznej – w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe oraz powstająca właśnie linia tramwajowa w kierunku Wilanowa i Śródmieścia. W pobliżu znajdują się także liczne restauracje, sklepy oraz szkoły. Inwestycja w bliskim sąsiedztwie parku Królikarnia, parku Enklawa oraz toru Stegny.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

92 m²

Cena

8000 zł

Cena za m²

87 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Pory 59, 02-757 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 62.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 62 m²

Ogrodowa, 00-895 Warsaw, Poland

6400 zł / miesiąc

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 90.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 90 m²

Domaniewska, 02-657 Warsaw, Poland

6400 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 44.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 44 m²

Krochmalna, 00-870 Warsaw, Poland

6400 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy