Dodano 4 dni temu

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 169 m² w mieście Warszawa

Ujazdów, Warsaw, Warszawa, Poland

12 500 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy - Hamilton May

Przestronny lokal mieszkalny w zabytkowej kamienicy w pobliżu Łazienek Królewskich Hamilton May prezentuje pięciopokojowy lokal w zabytkowej kamienicy w pobliżu Łazienek Królewskich. Opis nieruchomości Lokal o powierzchni 169 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z:5 przestronnych pokoi 2 balkonówkuchni korytarzałazienki z wanną toalety dla gościMieszkanie jest częściowo umeblowane. Z czterech pokoi bezpośredni widok na ogród i Kancelarię Rady Ministrów. Do lokalu przynależy miejsce parkingowe na dziedzińcu. Budynek Budynek to bardzo ładna i zadbana kamienica z 1938 roku. Przed wejściem na dziedziniec jest domofon, teren jest monitorowany. Drzwi wejściowe do klatek schodowych są drewniane, wzorowane na przedwojennym stylu. W budynku jest winda. Lokalizacja Lokalizacja jest ogromnym atutem mieszkania. Budynek znajduje się w sąsiedztwie Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Urzędu Rady Ministrów, Parku Ujazdowskiego oraz ambasad i wielu innych urzędów. Do dyspozycji mamy liczne linie autobusowe, tramwajowe oraz znajdującą się w odległości siedmiuset metrów stację metra Politechnika. W najbliższej okolicy znajdują się Łazienki Królewskie, Park Ujazdowski, banki oraz pełne zaplecze handlowo - usługowe. Koszty Cena 12 500 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (1100 PLN) + media (650 PLN) zawiera miejsce parkingowe zewnętrzne Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Pokaż więcej

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

4

Powierzchnia

169 m²

Cena

12 500 zł

Cena za m²

74 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Ujazdów, Warsaw, Warszawa, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 115.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 115 m²

Biały Kamień, Województwo Dolnośląskie, Poland

10 000 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 113.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 113 m²

Rondo Romana Dmowskiego, 00-693 Warsaw, Poland

10 000 zł / miesiąc

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 109.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 109 m²

A, Fort Służew 5, 02-787 Warsaw, Poland

10 000 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy