mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 70 m² w mieście Warszawa

Aleje Jerozolimskie, 02-231 Warsaw, Poland

3950 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Przestronne trzy pokoje na kameralnym osiedlu

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 70 m2, piętro 3/3 bez windy, w budynku z 1995r. przy Al. Jerozolimskich, Stare Włochy. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 3 950 zł + 1300 zł czynsz administracyjny i zaliczki na media + 300 zł zaliczka na prąd. Kaucja dwumiesięczna. Wygodna lokalizacja na kameralnym osiedlu w niskiej zabudowie, blisko Parku ze Stawami Cietrzewia, Uczelnia Techniczno-Handlowa im. Heleny Chodkowskiej - 1km, Bliskość przedszkola i szkół. Centrum handlowe Reduta, Blue City , Makro. W pobliżu zlokalizowane przystanki autobusowe. Mieszkanie składa się z:salon z aneksem kuchennym, dwa oddzielne pokoje, dwa balkony, łazienka, przedpokój. Mieszkanie to: * salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon: stół z krzesłami, rozkładana kanapa, fotele, telewizor 55cali, stolik, szafka; * aneks kuchenny: piekarnik, lodówka, zmywarka, okap, płyta indukcyjna, mikrofalówka, czajnik; * sypialnia z wyjściem na balkon: podwójne łóżko, pojemna szafa, biurko z krzesłem; * pokój: sofa z funkcją spania, biurko, krzesło; * łazienka: wanna z funkcją prysznica, pralka, WC, szafka, lustro; * korytarz: szafa na ubrania i buty; * balkon. Do dyspozycji Najemcy miejsce postojowe zewnętrzne przy budynku, w cenie najmu. Jest dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym, dodatkowo płatne 350 zł. Oferta biura nieruchomości, prowizja płatna dopiero po podpisaniu umowy najmu. Więcej propozycji na naszej stronie topbrokers(kropka)pl

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

70 m²

Cena

3950 zł

Cena za m²

56 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Aleje Jerozolimskie, 02-231 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 64.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 64 m²

Kazimierz Kuratowski, Kazimierza Kuratowskiego 6, 02-747 Warsaw, Poland

3200 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 65.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 65 m²

Jana III Sobieskiego, 02-759 Warsaw, Poland

3200 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 34.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 34 m²

Mokotów, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

3200 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy