1 pokój o powierzchni 20 m² w mieście Warszawa

Przy Agorze, 01-960 Warsaw, Poland

1540 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Room for rent in 4-bedroom apartment in Bielany, Warsaw

DISCLAIMER: By clicking the contact button, you will be able to get in touch with the property manager partner and to rent your home 100% online.Rooms for rent in a furnished 4-bedroom apartment on Przy Agorze . Important: - We haven’t visited this place... yet. We send Homecheckers to visit every apartment on Spotahome, so come back soon for a guided tour plus 360° and HD photos.

Typ nieruchomości

pokój

Pokoje

1

Powierzchnia

20 m²

Cena

1540 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Umeblowane

Tak

Cena za m²

77 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Przy Agorze, 01-960 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

pokój z 1 pokojem o powierzchni 16.82 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 17 m²

Władysława Korotyńskiego 21, 02-123 Warsaw, Poland

1240 zł / miesiąc

pokój z 1 pokojem o powierzchni 16.84 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 17 m²

Wrzeciono 46, 01-956 Warsaw, Poland

1240 zł / miesiąc

pokój z 1 pokojem o powierzchni 16.25 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 16 m²

Manic Studio, Kałuszyńska, 03-809 Warsaw, Poland

1240 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Pokój (19.94 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (Przy Agorze, 01-960 Warsaw, Poland) – rentola.pl