1 pokój o powierzchni 34 m² w mieście Warszawa

Domaniewska 9/11, 02-663 Warsaw, Poland

2610 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Room for rent in 5-bedroom apartment in Ksawerów, Warsaw

DISCLAIMER: By clicking the contact button, you will be able to get in touch with the property manager partner and to rent your home 100% online.Rooms for rent in a furnished 5-bedroom apartment on Domaniewska. Important: - We haven’t visited this place... yet. We send Homecheckers to visit every apartment on Spotahome, so come back soon for a guided tour plus 360° and HD photos.

Typ nieruchomości

pokój

Pokoje

1

Powierzchnia

34 m²

Cena

2610 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Umeblowane

Tak

Cena za m²

77 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Domaniewska 9/11, 02-663 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

pokój z 1 pokojem o powierzchni 110.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 110 m²

Jagiellońska, 03-721 Warsaw, Poland

2098 zł / miesiąc

pokój z 1 pokojem o powierzchni 28.39 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 28 m²

Prosta, 00-853 Warsaw, Poland

2100 zł / miesiąc

pokój z 1 pokojem o powierzchni 28.9 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 29 m²

Aleja „Solidarności” 153, 00-877 Warsaw, Poland

2100 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy