1 pokój o powierzchni 15 m² w mieście Poznań

21, 60-688 Poznan, Poland

780 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Room for rent in 5-bedroom apartment in Poznan

DISCLAIMER: By clicking the contact button, you will be able to get in touch with the property manager partner and to rent your home 100% online.Rooms for rent in a furnished 5-bedroom apartment on Osiedle Jana Iii Sobieskiego. Important: - We haven’t visited this place... yet. We send Homecheckers to visit every apartment on Spotahome, so come back soon for a guided tour plus 360° and HD photos.

Typ nieruchomości

pokój

Pokoje

1

Powierzchnia

15 m²

Cena

780 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Umeblowane

Tak

Cena za m²

52 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem 21, 60-688 Poznan, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Poznań

pokój z 1 pokojem o powierzchni 12.2 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 12 m²

Józefa Wybickiego 16A, 61-529 Poznan, Poland

650 zł / miesiąc

1 pokój o powierzchni 12 m²

Józefa Wybickiego 16A, 61-529 Poznan, Poland

650 zł / miesiąc

pokój z 1 pokojem o powierzchni 8.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 8 m²

Piotra Ściegiennego, 60-141 Poznan, Poland

650 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy