1 pokój o powierzchni 30 m² w mieście Warszawa

unnamed road, 01-923 Warsaw, Poland

2310 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Room for rent in 7-bedroom apartment in Chomiczówka, Warsaw

DISCLAIMER: By clicking the contact button, you will be able to get in touch with the property manager partner and to rent your home 100% online.Rooms for rent in a furnished 7-bedroom apartment on Bogusławskiego. The property is on the 7th floor of a building with an elevator. Bedroom 2 includes a balony. Each bedroom includes its private key.

Typ nieruchomości

pokój

Pokoje

1

Powierzchnia

30 m²

Cena

2310 zł

Cena za m²

77 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem unnamed road, 01-923 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

pokój z 1 pokojem o powierzchni 25.01 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 25 m²

Mokotowska 7, 00-640 Warsaw, Poland

1850 zł / miesiąc

1 pokój o powierzchni 25 m²

Mokotowska 7, 00-640 Warsaw, Poland

1850 zł / miesiąc

pokój z 1 pokojem o powierzchni 25.45 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 25 m²

Plac Politechniki 1, 00-661 Warsaw, Poland

1850 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy