1 pokój o powierzchni 24 m² w mieście Poznań

Wierzbięcice 51, 61-547 Poznan, Poland

1260 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Room for rent in a residence in Poznan

DISCLAIMER: By clicking the contact button, you will be able to get in touch with the property manager partner and to rent your home 100% online.Rooms for rent in a residence on Czerwca. Important: - We haven’t visited this place... yet. We send Homecheckers to visit every apartment on Spotahome, so come back soon for a guided tour plus 360° and HD photos.

Typ nieruchomości

pokój

Pokoje

1

Powierzchnia

24 m²

Cena

1260 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Cena za m²

53 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Wierzbięcice 51, 61-547 Poznan, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Poznań

pokój z 1 pokojem o powierzchni 19.39 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 19 m²

Gwoźdź, 28 Czerwca 1956 roku 117, 61-567 Poznan, Poland

1010 zł / miesiąc

pokój z 1 pokojem o powierzchni 19.58 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 20 m²

Wierzbięcice 51, 61-547 Poznan, Poland

1020 zł / miesiąc

pokój z 1 pokojem o powierzchni 19.59 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 20 m²

Stanisława Staszica 3, 60-528 Poznan, Poland

1020 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy