1 pokój o powierzchni 22 m² w mieście Warszawa

Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny, Hawajska 7, 02-776 Warsaw, Poland

1650 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Room in shared 3-bedroom apartment, Ursynów Centrum, Warsaw

DISCLAIMER: By clicking the contact button, you will be able to get in touch with the property manager partner and to rent your home 100% online.Welcome to your new home in a shared 3-bedroom apartment in the Ursynów Centrum area of Warsaw! This room comes furnished, allowing you to settle in right away and enjoy your stay. The neighborhood of Ursynów Centrum offers plenty of exciting local attractions, including many dining options such as Doluong Orientalny Otwarty Ec and Pizzeria San Giovanni. Additionally, you will find the Topaz supermarket nearby for all your essentials and even striking murals like the Mural-Kz Ravensbruck and Mural 'Twarze Depresji'.

Typ nieruchomości

pokój

Pokoje

1

Powierzchnia

22 m²

Cena

1650 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Umeblowane

Tak

Cena za m²

75 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny, Hawajska 7, 02-776 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

pokój z 1 pokojem o powierzchni 17.12 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 17 m²

Franciszka Marii Lanciego 8, 02-792 Warsaw, Poland

1320 zł / miesiąc

pokój z 1 pokojem o powierzchni 18.11 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 18 m²

Ulica Inflancka, Inflancka 15, 00-189 Warsaw, Poland

1320 zł / miesiąc

pokój z 1 pokojem o powierzchni 17.51 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 18 m²

Wita Stwosza 44, 02-661 Warsaw, Poland

1320 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Pokój (22.31 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (Szkoła Podstawowa nr 310 im. Michała Byliny, Hawajska 7, 02-776 Warsaw, Poland) – rentola.pl