dom z 2 pokojami o powierzchni 46 m² w mieście Warszawa

Generała Romana Abrahama 3, 03-982 Warsaw, Poland

3300 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Słoneczne 2 pokoje 45m2 | balkon | Gocław

słoneczne 2 pokoje z balkonem wśród zieleni | gocław | 45,6 m² | miejsce postojowe. do wynajęcia funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 45,6 m², położone na 3. piętrze w budynku z windą, na warszawskim gocławiu (ul. abrahama 3). południowa ekspozycja zapewnia naturalne światło przez cały dzień, a balkon zanurzony w zieleni drzew daje wyjątkowe poczucie prywatności. układ mieszkania: • przestronny salon z częścią jadalnianą • oddzielna, w pełni funkcjonalna kuchnia • sypialnia z wydzielonym miejscem do pracy (biurko) • łazienka z prysznicem • przedpokój z dużą szafą + dodatkowa szafa w sypialni atuty: • słoneczne, południowe mieszkanie • balkon wśród konarów drzew - cisza i zieleń • praktyczny, rozkładowy układ • liczne miejsca do przechowywania • miejsce postojowe na terenie osiedla za szlabanem lokalizacja - gocław / praga południe: • kilka minut spacerem do park nad balatonem • szybki dostęp do centrum handlowe promenada • w okolicy liczne sklepy, punkty usługowe, restauracje • dobra komunikacja oraz szybki dojazd do rondo wiatraczna ________________________________________ warunki najmu: • umowa: najem okazjonalny • minimalny okres najmu: 12 miesięcy • czynsz administracyjny: 990 zł • kaucja: 4 290 zł • dodatkowo płatne: media wg zużycia to mieszkanie dobrze „czuje się” z jedną osobą lub parą - szczególnie jeśli cenisz światło, zieleń i wygodę codziennego życia.

Typ nieruchomości

dom

Pokoje

2

Powierzchnia

46 m²

Cena

3300 zł

Cena za m²

72 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Generała Romana Abrahama 3, 03-982 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

dom z 1 pokojem o powierzchni 35.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

dom z 1 pokojem o powierzchni 35 m²

Wileńska 14A, 03-414 Warsaw, Poland

2700 zł / miesiąc

dom z 1 pokojem o powierzchni 29.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

dom z 1 pokojem o powierzchni 29 m²

Łopuszańska 57A, 02-232 Warsaw, Poland

2700 zł / miesiąc

dom z 2 pokojami o powierzchni 48.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

dom z 2 pokojami o powierzchni 48 m²

Aluzyjna 21G, 03-149 Warsaw, Poland

2700 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy