kawalerka z 1 pokojem o powierzchni 20 m² w mieście Warszawa

Twarda 14, 00-114 Warsaw, Poland

1804 € / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Studio for a great holiday in centre of Warsaw

The apartment is located in the city center near the Palace of Culture and Science. The apartment is equipped with everything necessary for a comfortable stay. Ideal for families and solo travelers. It has a separate bedroom and offers great views of the city. New and decorated in a modern style apartment. The apartment consists of: fast WiFi, kitchen, hallway, bathroom, separate bedroom. VAT INVOICE.

Typ nieruchomości

kawalerka

Pokoje

1

Powierzchnia

20 m²

Cena

1804 €

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Cena za m²

90 €

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Twarda 14, 00-114 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 45.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 45 m²

Żelazna 24, 00-806 Warsaw, Poland

1450 € / miesiąc

kawalerka z 1 pokojem o powierzchni 20.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

kawalerka z 1 pokojem o powierzchni 20 m²

Chełmska 20A, 00-725 Warsaw, Poland

1479 € / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 20.56 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 21 m²

Władysława Orkana, 02-657 Warsaw, Poland

1500 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy