kawalerka z 1 pokojem o powierzchni 28 m² w mieście Łódź

Administracja os. Rozproszone Spółdzielni Mieszkaniowej Ogniwo, Doktora Stefana Kopcińskiego 89/93, 90-329 Łódź, Poland

1650 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Studio for rent in Stary Widzew, Lodz

DISCLAIMER: By clicking the contact button, you will be able to get in touch with the property manager partner and to rent your home 100% online.This furnished studio in Stary Widzew offers a cozy living space with an equipped kitchen. Ideal for individuals, the property has been verified by Spotahome for authenticity. Note that utility bills are to be paid to the landlord separately. Located in the vibrant area of Stary Widzew, you'll find various dining options nearby, including Pierogi u Moni, Curry Masala-Indyjska Restauracja, Bar Asian, and more. Explore local landmarks such as Graffiti Goku, Kwietnik, and Mural Etam Crew Traphouse, all within walking distance. Make this studio your perfect base in Lodz!

Typ nieruchomości

kawalerka

Pokoje

1

Powierzchnia

28 m²

Cena

1650 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Umeblowane

Tak

Cena za m²

59 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Administracja os. Rozproszone Spółdzielni Mieszkaniowej Ogniwo, Doktora Stefana Kopcińskiego 89/93, 90-329 Łódź, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Łódź

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30 m²

Zgierska 141, 91-356 Łódź, Poland

1350 zł / miesiąc

kawalerka z 1 pokojem o powierzchni 23.62 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

kawalerka z 1 pokojem o powierzchni 24 m²

Zbiorcza 25, 92-328 Łódź, Poland

1350 zł / miesiąc

kawalerka z 1 pokojem o powierzchni 19.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

kawalerka z 1 pokojem o powierzchni 19 m²

Antoniewska 45, 92-219 Łódź, Poland

1350 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy