kawalerka z 1 pokojem o powierzchni 32 m² w mieście Warszawa

Domino's Pizza, Chełmska 9, 00-727 Warsaw, Poland

2160 € / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

SuperApart Chełmska apt.206

Apartament studio na Mokotowie Komfortowy apartament typu ministudio na warszawskim Mokotowie o powierzchni 32m2, przystosowany dla 5 osób. W mieszkaniu znajduje się niezbędne wyposażenie, które ułatwi Twój pobyt, zapewni relaks i przyjemność ze spędzanych tu chwil. Apartament znajduje się na 4 piętrze, z windą. — SALON: wygodna sofa, duże łóżko, szafa, stolik kawowy, szafka rtv, telewizor, stół z trzema krzesłami, wyjście na balkon. — ANEKS KUCHENNY: Lodówka, płyta indukcyjna, podstawowa zastawa stołowa, mikrofalówka, czajnik elektryczny, zestaw do parzenia kawy i herbaty, komplet garnków, patelnia, sztućce. — ŁAZIENKA: łazienka z wanną, toaleta, umywalka, lustro, pralka, suszarka do włosów, ręczniki. — INNE: Żelazko z deską do prasowania. — MULTIMEDIA: Telewizja, internet Wi-Fi. — ZWIERZĘTA: Zwierzęta nie są akceptowane. — PARKOWANIE: Publiczny parking — darmowy. DODATKOWE INFORMACJE: Wszelkie zmiany godzin zameldowania/wymeldowania są możliwe po wcześniejszym ustaleniu z naszym Działem Obsługi Klienta. Wcześniejsze zameldowanie po godz. 13:00 płatne 70 zł. Późniejsze wymeldowanie do godz. 13:00 płatne 70 zł. Zameldowanie przez pracownika SuperApart po godzinie 22.00 płatne 140 zł. Wymeldowanie po 13:00 wiąże się z poniesieniem opłaty za następną pełną dobę. W POBLIŻU: Olinek WFDIF Agora Punkty handlowe i usługowe 15 min do Centrum i na Stare Miasto Do zobaczenia w Warszawie!

Typ nieruchomości

kawalerka

Pokoje

1

Powierzchnia

32 m²

Cena

2160 €

Cena za m²

68 €

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Domino's Pizza, Chełmska 9, 00-727 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30 m²

Ekspert Stóp, Giełdowa 4D, 01-204 Warsaw, Poland

1750 € / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 43.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 43 m²

Zielone Zacisze C, Świętego Wincentego 114, 03-291 Warsaw, Poland

1751 € / miesiąc

kawalerka z 1 pokojem o powierzchni 25.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

kawalerka z 1 pokojem o powierzchni 25 m²

HUCON, Stanisława Kierbedzia 6, 00-728 Warsaw, Poland

1768 € / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Kawalerka (32.0 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (Domino's Pizza, Chełmska 9, 00-727 Warsaw, Poland) – rentola.pl