kawalerka z 1 pokojem o powierzchni 17 m² w mieście Warszawa

Edwarda Habicha 7, 02-495 Warsaw, Poland

1502 € / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

SuperApart Habicha apt.7C

Apartament typu studio w warszawskiej dzielnicy Ursus Apartament jednopokojowy typu studio w warszawskiej dzielnicy Ursus jest przystosowany dla dwóch osób. W mieszkaniu znajduje się niezbędne wyposażenie, które ułatwi Twój pobyt oraz zapewni relaks i przyjemność ze spędzanych tu chwil. Jest winda. — SALON/ SYPIALNIA: Rozkładana sofa, pościel, biurko z krzesłem, stolik, szafka RTV, telewizor, szafa i stół jadalniany. — ANEKS KUCHENNY: Płyta indukcyjna, czajnik, mini-lodówka, szklanki, komplet garnków, sztućce, patelnia. — ŁAZIENKA: Łazienka z prysznicem, toaleta, umywalka, lustro, suszarka do włosów, ręczniki. — INNE: Pralka, żelazko z deską do prasowania oraz suszarka na pranie znajdują się w części wspólnej. — MULTIMEDIA: Telewizja, internet Wi-Fi. — ZWIERZĘTA: Zwierzęta nie są akceptowane. — PARKOWANIE: Bezpłatne parkowanie przy ulicy. DODATKOWE INFORMACJE Wszelkie zmiany godzin zameldowania/ wymeldowania są możliwe po wcześniejszym ustaleniu z naszym Działem Obsługi Klienta. Wcześniejsze zameldowanie po godz. 13:00 płatne 70 zł. Późniejsze wymeldowanie do godz. 13:00 płatne 70 zł. Zameldowanie przez pracownika SuperApart po godzinie 22.00 płatne 140 zł. Wymeldowanie po 13:00 wiąże się z poniesieniem opłaty za następną pełną dobę. W POBLIŻU: Urząd Ursus Factory Ursus PKP Warszawa Ursus Punkty handlowe i usługowe 15 min do Centrum i na Stare Miasto

Typ nieruchomości

kawalerka

Pokoje

1

Powierzchnia

17 m²

Cena

1502 €

Cena za m²

88 €

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Edwarda Habicha 7, 02-495 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30 m²

Aleja Dwudziestolatków 20, 02-157 Warsaw, Poland

1204 € / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 16.21 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 16 m²

Sienna 85, 00-815 Warsaw, Poland

1242 € / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 10.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 10 m²

Za Łąkami 1, 02-798 Warsaw, Poland

1250 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy