mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 28 m² w mieście Warszawa

Kopińska 25, 02-327 Warsaw, Poland

2158 € / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

SuperApart Kopińska 25

Apartament z 1 sypialnią na warszawskiej Ochocie. Apartament na warszawskiej Ochocie, w pobliżu stacji PKP Warszawa Zachodnia, Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej, Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego, Wydział Biologii Uniwersytetu Warszawskiego, Warszawski Klub Tenisowy MERA, Stacja Grawitacja Warszawa, w okolicy liczne lokalne sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne. Apartament przystosowane dla 3 osób. W apartamencie znajduje się niezbędne wyposażenie, które ułatwi Twój pobyt, zapewni relaks i przyjemność ze spędzanych tu chwil. Apartament znajduje się na parterze. — SALON: Wygodna rozkładana sofa, telewizor, stół + krzesła, balkon. — SYPIALNIA: Jednoosobowa sofa, szafa. — ANEKS KUCHENNY: Lodówka, zmywarka, płyta indukcyjna, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, podstawowa zastawa stołowa, czajnik elektryczny, komplet garnków, patelnia, sztućce. — ŁAZIENKA: Prysznic, toaleta, umywalka, lustro, pralka, suszarka do włosów oraz ręczniki. — INNE: Żelazko z deską do prasowania, suszarka na pranie. — MULTIMEDIA: Telewizja, Internet Wi-Fi. — ZWIERZĘTA: Zwierzęta nie są akceptowane. Rezerwując nasz apartament Państwo akceptujecie nasz regulamin. SuperApart sp. z . W POBLIŻU: • stacja PKP Warszawa Zachodnia, • Akademia Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej, • Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego, • Wydział Biologii Uniwersytetu Warszawskiego, • Warszawski Klub Tenisowy MERA, • Stacja Grawitacja Warszawa • W okolicy liczne lokalne sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

28 m²

Cena

2158 €

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Balkon

Tak

Cena za m²

77 €

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Kopińska 25, 02-327 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30 m²

Ekspert Stóp, Giełdowa 4D, 01-204 Warsaw, Poland

1737 € / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 43.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 43 m²

Zielone Zacisze C, Świętego Wincentego 114, 03-291 Warsaw, Poland

1749 € / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 20.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 20 m²

Obozowa, Obozowa 61, 01-418 Warsaw, Poland

1750 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (28.0 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (Kopińska 25, 02-327 Warsaw, Poland) – rentola.pl