kawalerka z 1 pokojem o powierzchni 37 m² w mieście Warszawa

The Whisky And More, Krucza 47A, 00-509 Warsaw, Poland

2745 € / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

SuperApart Krucza 47a

Mieszkanie jednopokojowe w Śródmieściu Mieszkanie jednopokojowe w Śródmieściu jest przystosowane dla czterech osób. W mieszkaniu znajduje się niezbędne wyposażenie, które ułatwi Twój pobyt oraz zapewni relaks i przyjemność ze spędzanych tu chwil. Apartament znajduje się na ostatnim piętrze, brak windy. — SALON: Rozkładana sofa, łóżko sypialniane, pościel, stolik kawowy, szafka RTV, telewizor i stół jadalniany z 2 krzesłami — ANEKS KUCHENNY: Płyta indukcyjna, piekarnik, czajnik, lodówka z zamrażarką, szklanki, komplet garnków, sztućce, patelnia — ŁAZIENKA: Prysznic, toaleta, umywalka, lustro, suszarka do włosów, pralka, ręczniki — INNE: Żelazko z deską do prasowania, suszarka na pranie — MULTIMEDIA: TV, internet Wi-Fi — ZWIERZĘTA: Zwierzęta są akceptowane. Prosimy o — PARKOWANIE: Brak zapewnionego miejsca parkingowego. Płatny parking w pobliżu w dni powszednie w godz. 8-20. DODATKOWE INFORMACJE: Wszelkie zmiany godzin zameldowania/ wymeldowania są możliwe po wcześniejszym ustaleniu z naszym Działem Obsługi Klienta. Wcześniejsze zameldowanie po godz. 13:00 płatne 70 zł. Późniejsze wymeldowanie do godz. 13:00 płatne 70 zł. Zameldowanie przez pracownika SuperApart po godzinie 22.00 płatne 140 zł. Wymeldowanie po 13:00 wiąże się z poniesieniem opłaty za następną pełną dobę. W POBLIŻU: Metro Centrum Stare Miasto Wisła Krakowskie Przedmieście

Typ nieruchomości

kawalerka

Pokoje

1

Powierzchnia

37 m²

Cena

2745 €

Cena za m²

74 €

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem The Whisky And More, Krucza 47A, 00-509 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 18.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 18 m²

Gąbińska 32, 01-703 Warsaw, Poland

2200 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30 m²

Lipska 6, 03-904 Warsaw, Poland

2200 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 34.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 34 m²

Józefa Sułkowskiego 1, 01-602 Warsaw, Poland

2200 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy