kawalerka z 1 pokojem o powierzchni 29 m² w mieście Warszawa

Paczkomat InPost, Nowy Służewiec, 02-823 Warsaw, Poland

2166 € / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

SuperApart Nowy Służewiec apt.37A

Apartament typu studio w warszawskiej dzielnicy Służew Apartament jednopokojowy typu studio w warszawskiej dzielnicy Służew jest przystosowany dla czterech osób. W mieszkaniu znajduje się niezbędne wyposażenie, które ułatwi Twój pobyt oraz zapewni relaks i przyjemność ze spędzanych tu chwil. Apartament znajduje się na 5 piętrze, jest winda. — SALON: Rozkładana sofa, pościel, biurko z krzesłem, stolik, szafka RTV, telewizor, szafa i stół jadalniany. — SYPIALNIA: Łóżko, szafki nocne, pościel. — ANEKS KUCHENNY: Płyta indukcyjna, czajnik, piekarnik, zmywarka, mikrofalówka, lodówka, szklanki, komplet garnków, sztućce, patelnia. — ŁAZIENKA: Łazienka z prysznicem, toaleta, umywalka, lustro, suszarka do włosów, ręczniki. — INNE: Żelazko z deską do prasowania oraz suszarka na pranie znajdują się w części wspólnej. — MULTIMEDIA: Telewizja, internet Wi-Fi. — ZWIERZĘTA: Zwierzęta nie są akceptowane. — PARKOWANIE: Płatne miejsce parkingowe w garażu. (Proszę pytać o dostępność). Wirtualny Spacer DODATKOWE INFORMACJE Wszelkie zmiany godzin zameldowania/ wymeldowania są możliwe po wcześniejszym ustaleniu z naszym Działem Obsługi Klienta. Wcześniejsze zameldowanie po godz. 13:00 płatne 70 zł. Późniejsze wymeldowanie do godz. 13:00 płatne 70 zł. Zameldowanie przez pracownika SuperApart po godzinie 22.00 płatne 140 zł. Wymeldowanie po 13:00 wiąże się z poniesieniem opłaty za następną pełną dobę. W POBLIŻU: Lotnisko Chopina Skupiska biurowców Punkty handlowe i usługowe 15 min do Centrum i na Stare Miasto Do zobaczenia w Warszawie!

Typ nieruchomości

kawalerka

Pokoje

1

Powierzchnia

29 m²

Cena

2166 €

Cena za m²

75 €

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Paczkomat InPost, Nowy Służewiec, 02-823 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30 m²

Ekspert Stóp, Giełdowa 4D, 01-204 Warsaw, Poland

1742 € / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 20.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 20 m²

Obozowa, Obozowa 61, 01-418 Warsaw, Poland

1750 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 20 m²

Żabka, Obozowa 58, 01-423 Warsaw, Poland

1750 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Kawalerka (29.0 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (Paczkomat InPost, Nowy Służewiec, 02-823 Warsaw, Poland) – rentola.pl