kawalerka z 1 pokojem o powierzchni 16 m² w mieście Warszawa

Przerwana, 02-283 Warsaw, Poland

2087 € / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

SuperApart Przerwana apt.2 MiniStudio

Apartament typu studio w warszawskiej dzielnicy Włochy w pobliżu trasy S7 Apartament jednopokojowy typu studio w warszawskiej dzielnicy Włochy jest przystosowany dla dwóch osób. W mieszkaniu znajduje się niezbędne wyposażenie, które ułatwi Twój pobyt oraz zapewni relaks i przyjemność ze spędzanych tu chwil. Apartament znajduje się na 1 piętrze, jest winda. — SALON: Rozkładana sofa, pościel, lampa, biurko z krzesłem, stolik, szafa — ANEKS KUCHENNY: Płyta indukcyjna, czajnik, lodówka z zamrażarką, szklanki, komplet garnków, sztućce, patelnia — ŁAZIENKA: Łazienka z prysznicem, toaleta, umywalka, lustro, suszarka do włosów, ręczniki — INNE: Apartament wyposażony jest w klimatyzację. Pralka, żelazko z deską do prasowania oraz suszarka na pranie znajdują się w pomieszczeniu gospodarczym obok apartamentu. — MULTIMEDIA: Internet Wi-Fi — ZWIERZĘTA: Zwierzęta nie są akceptowane. — PARKOWANIE: Brak zapewnionego miejsca parkingowego. Bezpłatny parking w pobliżu. DODATKOWE INFORMACJE Wszelkie zmiany godzin zameldowania/ wymeldowania są możliwe po wcześniejszym ustaleniu z naszym Działem Obsługi Klienta. Wcześniejsze zameldowanie po godz. 13:00 płatne 70 zł. Późniejsze wymeldowanie do godz. 13:00 płatne 70 zł. Zameldowanie przez pracownika SuperApart po godzinie 22.00 płatne 140 zł. Wymeldowanie po 13:00 wiąże się z poniesieniem opłaty za następną pełną dobę. W POBLIŻU: PKP Warszawa Salomea Centrum Handlowe Blue City Centrum Handlowe Reduta Wjazd na trasę S7 15 min do Centrum i na Stare Miasto

Typ nieruchomości

kawalerka

Pokoje

1

Powierzchnia

16 m²

Cena

2087 €

Cena za m²

130 €

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Przerwana, 02-283 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 19.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 19 m²

Szulborska 6, 01-104 Warsaw, Poland

1670 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 17.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 17 m²

Wieluńska, 01-240 Warsaw, Poland

1670 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 17 m²

Wieluńska, 01-240 Warsaw, Poland

1670 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy