kawalerka z 1 pokojem o powierzchni 29 m² w mieście Warszawa

Sokołów, Światowida 16, 03-122 Warsaw, Poland

2496 € / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

SuperApart Światowida 16

Apartament z 1 sypialnią Apartament z 1 sypialnią na warszawskiej Białołęce jest przystosowany dla 4 osób. W mieszkaniu znajduje się niezbędne wyposażenie, które ułatwi Twój pobyt, zapewni relaks i przyjemność ze spędzanych tu chwil. — SYPIALNIA/SALON: Duże łóżko, sofa rozkładana, pościel, stolik kawowy, szafka RTV, telewizor i stół jadalniany z krzesłami. — ANEKS KUCHENNY: Płyta indukcyjna, czajnik, lodówka z zamrażarką, szklanki, komplet garnków, sztućce, patelnia. — ŁAZIENKA: Łazienka z prysznicem i wanną, toaleta, umywalka, lustro, suszarka do włosów, ręczniki. — INNE: Żelazko z deską do prasowania, suszarka na pranie. Pralka znajduje się na 1 piętrze (w częsci wspólnej). — MULTIMEDIA: Telewizja, internet Wi-Fi. — ZWIERZĘTA: Zwierzęta nie są akceptowane. — PARKOWANIE: Płatne miejsce parkingowe. (Prosimy zapytać o dostępność) DODATKOWE INFORMACJE: Wszelkie zmiany godzin zameldowania/wymeldowania są możliwe po wcześniejszym ustaleniu z naszym Działem Obsługi Klienta. Wcześniejsze zameldowanie po godz. 13:00 płatne 70 zł. Późniejsze wymeldowanie do godz. 13:00 płatne 70 zł. Zameldowanie przez pracownika SuperApart po godzinie 22.00 płatne 140 zł. Wymeldowanie po 13:00 wiąże się z poniesieniem opłaty za następną pełną dobę. W POBLIŻU: Galeria Północna Factory Annopol Punkty handlowe i usługowe 20 min do Centrum i na Stare Miasto Do zobaczenia w Warszawie!

Typ nieruchomości

kawalerka

Pokoje

1

Powierzchnia

29 m²

Cena

2496 €

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Parking

Tak

Cena za m²

86 €

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Sokołów, Światowida 16, 03-122 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 53.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 53 m²

Rezydencja Czerska, Czerska 18, 00-732 Warsaw, Poland

1997 € / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 25.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 25 m²

Wołoska 80, 02-507 Warsaw, Poland

1999 zł / miesiąc

kawalerka z 1 pokojem o powierzchni 25.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

kawalerka z 1 pokojem o powierzchni 25 m²

Ulica Wołoska, Wołoska 58/62, 02-507 Warsaw, Poland

1999 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy