mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 34 m² w mieście Warszawa

Wiktoryn 6, 02-463 Warsaw, Poland

1901 € / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

SuperApart Wiktoryn apt.201

Apartament w warszawskiej dzielnicy Włochy jest przystosowany dla czterech osób. W mieszkaniu znajduje się niezbędne wyposażenie, które ułatwi Twój pobyt oraz zapewni relaks i przyjemność ze spędzanych tu chwil. Apartament znajduje się na 6 piętrze, z windą. — SALON: Rozkładana sofa, pościel, szafka RTV, telewizor, klimatyzacja, szafa i stół jadalniany. — SYPIALNIA: Podwójne łóżko, pościel, szafki nocne. — ANEKS KUCHENNY: Płyta indukcyjna, czajnik, lodówka z zamrażarką, szklanki, komplet garnków, sztućce, patelnia. — ŁAZIENKA: Prysznic, toaleta, umywalka, lustro, suszarka do włosów, ręczniki. — INNE: Żelazko z deską do prasowania, suszarka na pranie, brak pralki. — MULTIMEDIA: Telewizja, internet Wi-Fi. — ZWIERZĘTA: Zwierzęta nie są akceptowane. — PARKOWANIE: Bezpłatny parking w pobliżu. DODATKOWE INFORMACJE Wszelkie zmiany godzin zameldowania/ wymeldowania są możliwe po wcześniejszym ustaleniu z naszym Działem Obsługi Klienta. Wcześniejsze zameldowanie po godz. 13:00 płatne 70 zł. Późniejsze wymeldowanie do godz. 13:00 płatne 70 zł. Zameldowanie przez pracownika SuperApart po godzinie 22.00 płatne 140 zł. Wymeldowanie po 13:00 wiąże się z poniesieniem opłaty za następną pełną dobę. W POBLIŻU: PKP Ursus Północny Factory Ursus Wjazd na trasę S8 10 min od Bronisz 20 min do Centrum i na Stare Miasto Do zobaczenia w Warszawie!

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

34 m²

Cena

1901 €

Cena za m²

56 €

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Wiktoryn 6, 02-463 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 36.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 36 m²

Dobre z lasu, Racławicka, 02-390 Warsaw, Poland

1521 € / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 45.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 45 m²

Poczta Polska, Białobrzeska 22, 02-365 Warsaw, Poland

1545 € / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 32.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 32 m²

Oskara Sosnowskiego 3, 02-784 Warsaw, Poland

1573 € / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (34.0 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (Wiktoryn 6, 02-463 Warsaw, Poland) – rentola.pl