mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 160 m² w mieście Warszawa

National Library of Poland, Aleja Niepodległości 213, 02-086 Warsaw, Poland

11 600 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Szucha | Zabytkowa kamienica | Premium

Reprezentacyjna kamienica | Prestiżowy adres | Wyjątkowe i wysokie wnętrza | Przestronny salon | 2 sypialnie | 2 łazienki Przepiękne mieszkanie w klasycznej kamienicy po remoncie. Jasny salon z kominkiem i oknami na całej długości pomieszczenia. Niesamowity charakter wnętrz sprzed lat, wykończenie najwyższej jakości, ponadprzeciętna wysokość pomieszczeń. Rozkład pomieszczeń : -Salon z kominkiem -Niezależna kuchnia -2 sypialnie2 łazienki Doskonała lokalizacja tuż przy Placu Unii Lubelskiej, w centrum zabytkowego Mokotowa. W okolicy liczne tereny zielone, w niedalekiej odległości Łazienki Królewskie. Representative tenement house | Prestigious address | Unique and high interiors | Spacious living room | 2 bedrooms | 2 bathrooms A beautiful apartment in a classic tenement house after renovation. Bright living room with fireplace and windows along the entire length of the room. Amazing character of the interiors from years ago, top quality finish, above-average height of the rooms. Layout of rooms: – Living room with fireplace – Independent kitchen – 2 bedrooms 2 bathrooms Excellent location right next to Plac Unii Lubelskiej, in the center of historic Mokotów. Numerous green areas in the area, not far from Łazienki Królewskie.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

160 m²

Cena

11 600 zł

Cena za m²

73 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem National Library of Poland, Aleja Niepodległości 213, 02-086 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 90.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 90 m²

Giordana Bruna, 02-523 Warsaw, Poland

9300 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 89.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 89 m²

Żabka, Brylowska, 01-216 Warsaw, Poland

9300 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 84.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 84 m²

Żabka, Brylowska, 01-216 Warsaw, Poland

9300 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy