Dodano wczoraj

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 66 m² w mieście Gdynia

Bernadowska 2G, 81-553 Gdynia, Poland

5700 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia:

Jedynie najem długoterminowy. NOWE KOLIBKI to osiedle mieszkaniowe, którego projekt był wielokrotnie nagradzany, położone na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, blisko morza, pomiędzy Sopotem i Gdynią. Miejsce zapewniające

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

66 m²

Cena

5700 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Cena za m²

86 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Bernadowska 2G, 81-553 Gdynia, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Gdynia

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 79.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 79 m²

Biblioteka Gdynia, Władysława IV 7-15, 81-353 Gdynia, Poland

4800 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 79 m²

Plac Kaszubski 15, 81-350 Gdynia, Poland

4800 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 74.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 74 m²

NAP, Legionów 112, 81-472 Gdynia, Poland

4800 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy