mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 97 m² w mieście Warszawa

Jaworowska 7B, 00-766 Warsaw, Poland

9000 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia:

3 POKOJE / 97 MKW z GARAŻEM NA MOKOTOWIE. nowoczesne osiedle przy parku - Pole Mokotowskie -, zadbane, obrze chronione. MIESZKANIE rozkładowe z wyodrębnioną częścią gościnną i prywatną; pokój dzienny 30 mkw z wyjściem na taras 15mkw i przejściem przez jadalnię 10mkw do kuchni 7mkw, wc z umywalką, przedpokój 8 z zabudowanymi szafami z zamykaną częścią z wejściem do dwóch sypialni: 15 i 20 mkw, łazienki 6 mkw wyposażona w umywalkę, wannę i wc, Mieszkanie bez mebli, przy wynajmie na minimum 1 rok istnieje możliwość umeblowania i doposażenia. Do mieszkania przynależy 1 stanowisko, miejsce postojowe w garażu podziemnym. Do ceny za wynajem należy doliczyć koszt zużycia wody i ogrzewania (zaliczka 700,-pln/mieś. oraz koszty zużycia energii elektrycznej. DOSTĘPNE PO 15 LIPCA. ::DODATKOWE INFORMACJE Rodzaj budynku: apartamentowiec Dozór budynku: ochrona / osiedle strzeżone Głośność: bardzo ciche Widok: na podwórko Otoczenie: tereny zielone Winda: TAK Rozkład: dwustronnie rozkładowe Usytuowanie: środkowe Rodzaj mieszkania: jednopoziomowe Garaż: miejsce garażowe w budynku Stan lokalu: idealny Balkon/taras: jest Powierzchnia balkonów/tarasów [m2]: 14 Rok budowy: 2005 Liczba pokoi: 3 Ilość sypialni: 2 Typ kaucji: jednomiesięczna ::LINK DO STRONY ::KONTAKT DO AGENTA Ewa Krysik ::DANE BIURA AKCES Nieruchomości Ursynów Aleja Komisji Edukacji Narodowej Warszawa

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

97 m²

Cena

9000 zł

Cena za m²

93 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Jaworowska 7B, 00-766 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 60.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 60 m²

Siedmiogrodzka, 01-204 Warsaw, Poland

7200 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 92.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 92 m²

Jan Karol Chodkiewicz, Jana Karola Chodkiewicza 8, 02-593 Warsaw, Poland

7200 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 89.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 89 m²

Wilanów, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

7200 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy