mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 62 m² w mieście Kraków

Grażyny, 31-212 Krakow, Poland

3790 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia:

Jasne, zadbane 3 pokojowe mieszkanie 61 m² na 1. piętrze (blok z 2014 r., winda). • salon z kuchnią • 2 oddzielne sypialnie • duży balkon • zamknięty parking przy budynku • mieszkanie gotowe do wprowadzenia od 1.04

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

62 m²

Cena

3790 zł

Cena za m²

61 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Grażyny, 31-212 Krakow, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Kraków

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 43.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 43 m²

Puszkarska, 30-644 Krakow, Poland

3050 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 43 m²

Puszkarska, 30-644 Krakow, Poland

3050 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 35.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 35 m²

Wygoda 3, 31-106 Krakow, Poland

3050 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy