mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 63 m² w mieście Zielona Góra

Łężyca-Inwestycyjna 16C, 66-016 Zielona Góra, Poland

3400 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia:

1. Salon połączony z aneksem kuchennym 2. Sypialnia główna 3. Pokój gościnny 4. Przestronny przedpokój 5. Łazienka z WC 6. Balkon Nieruchomość ta mieści się w budynku wyposażonym w windę. Przy budynku dostępna duża ilość miejsc parkingowych. Mieszkania zostało urządzone z wysokiej jakości materiałów. Salon wyposażony jest w narożnik, fotel, szklany stolik, telewizor, szafkę rtv, stół jadalniany. Kuchnia wyposażona jest w niezbędne sprzęty AGD - zmywarka, lodówka, piekarnik ,płyta grzewcza, pochłaniacz. W sypialni znajduje się łóżko podwójne, szafa, biurko. Pokój gościnny mogący służyć jako garderoba wyposażony jest w dwie funkcjonalne szafy oraz komody jak również dwa stylowe fotele. W przedpokoju znajdują się szafy w zabudowie zarówno na odzież jak i obuwie. W łazience mieści się wanna, WC, zabudowana pralka oraz dodatkowa przestrzeń w zabudowie do przechowywania. Mieszkanie jest bardzo przestronne jak również bardzo dobrze oświetlone. Osiedle Łężyca posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę. W pobliżu znajduje się kilka marketów, piekarni, kawiarnie, pizzeria jak również przychodnia, apteka czy punkty usługowe takie jaki fryzjer, salon kosmetyczny. Bliskość lasu, terenów zielonych czy ścieżek rowerowych pozwala zarówno na aktywność fizyczną jak i relaks. Dojazd z osiedla do centrum miasta zapewnia kilka linii autobusowych. -odstępne dla właściciela 3 400zł miesięcznie - opłata do wspólnoty mieszkaniowej ok.800 zł - prąd wg zużycia - jednorazowa opłata do biura - kaucja zwrotna. Agent przewodniczący: Karolina Szuman e-

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

63 m²

Cena

3400 zł

Cena za m²

54 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Łężyca-Inwestycyjna 16C, 66-016 Zielona Góra, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Zielona Góra

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 53.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 53 m²

66-016 Zielona Góra, Poland

2800 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 45.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 45 m²

Botaniczna, 65-388 Zielona Góra, Poland

2800 zł / miesiąc

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 88.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 88 m²

Słowacka, 65-647 Zielona Góra, Poland

2800 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy