Dodano 2 dni temu
Józefa Sarego 22/6, 31-047 Krakow, Poland
6700 zł / miesiąc
Proponujemy 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze kamienicy z windą, siłownią i ochroną. Mieszkanie to składa się z 3 niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni oraz dwóch łazienek (jedna z prysznicem druga z wanną). Mieszkanie jest nieumeblowane dlatego polecamy je zarówno na cele mieszkalne jak i biurowe. Budynek: Budynek przeszedł generalny remont zakończony w 2013r. Posiada ogrzewanie centralne. Dla najemców dostępna jest całodobowa siłownia z sauną, ochrona oraz garaż (wg dostępności). Lokalizacja: 10 minut spacerem na magiczny krakowski Rynek, kilka chwil, aby znaleźć się na Wawelskim Wzgórzu, krótki spacer na Stary Kazimierz – czy możesz sobie wyobrazić lepszą lokalizację? Koszty: Najem 6700 zł + 1650zł czynsz administracyjny + opłaty z media + prąd Wymagany podwójny depozyt. W celu zobaczenia apartamentu prosimy o
Proponujemy 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze kamienicy z windą, siłownią i ochroną. Mieszkanie to składa się z 3 niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni oraz dwóch łazienek (jedna z prysznicem druga z wanną). Mieszkanie jest nieumeblowane dlatego polecamy je zarówno na cele mieszkalne jak i biurowe. Budynek: Budynek przeszedł generalny remont zakończony w 2013r. Posiada ogrzewanie centralne. Dla najemców dostępna jest całodobowa siłownia z sauną, ochrona oraz garaż (wg dostępności).
Lokalizacja: 10 minut spacerem na magiczny krakowski Rynek, kilka chwil, aby znaleźć się na Wawelskim Wzgórzu, krótki spacer na Stary Kazimierz – czy możesz sobie wyobrazić lepszą lokalizację? Koszty: Najem 6700 zł + 1650zł czynsz administracyjny + opłaty z media + prąd Wymagany podwójny depozyt. W celu zobaczenia apartamentu prosimy o
Typ nieruchomości
mieszkanie
Pokoje
3
Powierzchnia
106 m²
Cena
6700 zł
Cena za m²
63 zł
Oferta znajduje się pod adresem Józefa Sarego 22/6, 31-047 Krakow, Poland
Ładowanie mapy
Powiązana oferta w Kraków