Dodano 3 dni temu

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 140 m² w mieście Warszawa

Jaworowska 7B, 00-766 Warsaw, Poland

11 500 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia:

| Luksusowy, przestronny i sloneczny apartament na dolnym Mokotowie, z południowo-zachodnią ekspozycją na XIp. Wykończony w bardzo wysokim standardzie, z panoramicznym widokiem. Na apartament o pow. 140 m2 składa się: - obszerny salon z jadalnią - dwie komfortowe sypialnie z łazienkami wykończonymi w marmurze oraz wysokiej klasy armatura - dwie garderoby - w pełni zautomatyzowane ogrzewanie podtynkowe i podłogowe - kuchnia w wysokim standardzie wykończenia / MIELE AGD - pralnia - kominek - włoskie designerskie oświetlnie - słoneczny taras - centralna klimatyzacja - światłowód Wi-Fi / TV kablowa UPC - miejsce postojowe w garażu podziemnym Apartamentowiec zbudowany przez Skanska Sweden na ogrodzonym i strzeżonym terenie z licznymi udogodnieniami dla mieszkanców - Recepcja / Concierge - dedykowany do Apt. Konserwator 24/7 - serwis sprzątający (na żądanie) - myjnia samochodowa (na żądanie) - Ochrona 24h - Basen, Jacuzzi - Studio Pilates - Studio Urody - 2 x Sauny Tylo Sweden - Centrum Fitness - Kort tenisowy - Boisko do koszykówki - Ping-Pong - Taras Widokowy na ostatniej kondygnacji z 360 Panorama Warszawy - Plac zabaw dla dzieci - liczne mieszkania Ambasad w tym USA - możliwość swobodnego parkowania na terenie otoczonym pięknym drzewostanem. Cena: ok. 11500,- Możliwość umeblowania mieszkania za dodatkowe €300 miesięcznie. Zaliczki za media około €150. ::LINK DO STRONY | ::KONTAKT DO AGENTA | Stanisław Mazurkiewicz | | | s. ::DANE BIURA | Mazurkiewicz Home Investments | Kopernika 6/43 | 00-367 Warszawa | / | Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Stanisław Mazurkiewicz (licencja nr: 11032)

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

140 m²

Cena

11 500 zł

Cena za m²

82 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Jaworowska 7B, 00-766 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 92.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 92 m²

Wilanów, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

9200 zł / miesiąc

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 128.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 128 m²

Midtown, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

9200 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 90.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 90 m²

Giordana Bruna, 02-523 Warsaw, Poland

9300 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (140.0 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (Jaworowska 7B, 00-766 Warsaw, Poland) – rentola.pl