mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 110 m² w mieście Warszawa

Chorągwi Pancernej 39, 02-951 Warsaw, Poland

6800 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie do wynajęcia, Warszawa Wilanów Chorągwi Pancernej, 6800 PLN, 110 m2, domy-538/17767/OMW

Do wynajęcia przestronny i klimatyczny apartament o powierzchni 110 m² z dużym tarasem wychodzącym na malownicze brzozy. Nieruchomość położona jest przy cichej bocznej uliczce, co zapewnia spokój i prywatność, a jednocześnie pozostaje dobrze skomunikowana z resztą miasta. Do wynajęcia przestronny i klimatyczny apartament o powierzchni 110 m² z dużym tarasem wychodzącym na malownicze brzozy. Nieruchomość położona jest przy cichej bocznej uliczce, co zapewnia spokój i prywatność, a jednocześnie pozostaje dobrze skomunikowana z resztą miasta. Agent nieruchomości Nr. Licencji zawodowej 28546 For rent a spacious and atmospheric apartment with an area of 110 m² with a large terrace overlooking picturesque birch trees. The property is located on a quiet side street, which ensures peace and privacy, while remaining well connected to the rest of the city. Niniejsze ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego. Jako biuro nieruchomości pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

110 m²

Cena

6800 zł

Cena za m²

62 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Chorągwi Pancernej 39, 02-951 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 90.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 90 m²

Kazimierzowska 29, 02-572 Warsaw, Poland

5450 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 90 m²

Kazimierzowska 29, 02-572 Warsaw, Poland

5450 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 81.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 81 m²

Zielone Zacisze B, Świętego Wincentego 112, 03-291 Warsaw, Poland

5450 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy