Dodano wczoraj

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 85 m² w mieście Warszawa

Podgórska 6A, 02-921 Warsaw, Poland

6000 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia:

| NOWY, KOMFOTOWY I SŁONECZNY APARTAMENT NA SADYBIE 85 m 2 | 3 pokoje | 2 łazienki | 2 balkony| Po remoncie | Klimatyzacja | Miejsce parkingowe | Dla pierwszego Najemcy | Ciche | Dwustronne | Nowoczesne Piętro 1 wysokie 5m od ziemi, 1 normalne miejsce w garażu, Dwustronne wschód zachód, 2 łazienki, w pełni wyposażone, klimatyzacja w sypialni, wszystko nowe, drugi pokój wyposażę wg potrzeb najemcy. Naturalny parkiet, prawdziwe welury, żyrandol z Murano, dobry materac, indukcja, duża zmywarka, dużo szaf. 6000 waloryzowane raz w roku o inflacje 930 czynsz administracyjny ustalany na bieżąco przez administrację Warunki najmu Warunki najmu - czynsz administracyjny: 947 zł (po stronie najemcy) - w cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym, - w cenie najmu dostęp do Internetu, - dodatkowo płatne: prąd, - kaucja: 7000 zł - minimalny okres najmu: 12 miesięcy - mieszkanie dostępne od zaraz | Apartament zlokalizowany jest na warszawskiej Sadybie. Jej ogromnym atutem jest bogactwo terenów zielonych oraz klimatyczna, niska zabudowa. Składają się na nią wille rodzinne, domki i rezydencje, które były zaprojektowane dla warszawskiej inteligencji, biznesmenów oraz elit artystycznych. W okolicy znajdziesz wszystko, czego Ci trzeba na co dzień - sklepy, punkty usługowe i międzynarodowe placówki oświatowe, a do tego szybko dostaniesz się stąd do centrum miasta. ::LINK DO STRONY | ::KONTAKT DO AGENTA | Stanisław Mazurkiewicz | | | s. ::DANE BIURA | Mazurkiewicz Home Investments | Kopernika 6/43 | 00-367 Warszawa | / | Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Stanisław Mazurkiewicz (licencja nr: 11032)

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

85 m²

Cena

6000 zł

Cena za m²

71 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Podgórska 6A, 02-921 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 38.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 38 m²

Okrąg 3D/5, 00-415 Warsaw, Poland

4800 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 50.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 50 m²

La Bohème, Stefana Okrzei, 03-718 Warsaw, Poland

4800 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 50 m²

La Bohème, Stefana Okrzei, 03-718 Warsaw, Poland

4800 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy