mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 250 m² w mieście Warszawa

Bershka, Złota 59, 00-120 Warsaw, Poland

36 500 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia:

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży luksusowego apartamentu o pow. w ekskluzywnym apartamentowcu - Apartamentowiec dysponuje największym prywatnym basenem w Polsce, siłownią, saunami, salami konferencyjnymi, przeznaczoną dla dzieci bawialnią oraz efektownym Piętrem Rekreacyjnym, wyposażonym w taras i jacuzzi. Wszystkie strefy relaksu dostępne są wyłącznie do użytku mieszkańców. Lokalizacja w samym sercu tętniącej życiem Warszawy ma wiele do zaoferowania. W bliskim sąsiedztwie apartamentowca znajdują się eleganckie restauracje, butiki, prestiżowe hotele oraz modne kluby. Złota 44 otoczona jest ikonicznymi punktami Warszawy. Słynny Pałac Kultury i Nauki, dynamiczne i nowoczesne Rondo ONZ oraz Złote Tarasy.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

250 m²

Cena

36 500 zł

Cena za m²

146 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Bershka, Złota 59, 00-120 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 142.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 142 m²

Złota 44, 00-120 Warsaw, Poland

29 500 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 142.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 142 m²

Złota 44, 00-120 Warsaw, Poland

29 500 zł / miesiąc

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 140.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 140 m²

Foksal, 00-366 Warsaw, Poland

29 900 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy