1 pokój o powierzchni 17 m² w mieście Wrocław

Tunelowa 10, 52-130 Wrocław, Poland

1100 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: 19-05-2026

(TUNE.10.5) Pokój jednoosobowy

Dom znajduje się przy ulicy Tunelowa 10. Cały dom jest wykończone w wysokim standardzie oraz umeblowane. Świetna lokalizacja. Dom jest przystosowane do potrzeb naszych najemców. Przeznaczone jest dla studentów lub osób pracujących.W mieszkaniu do dyspozycji mieszkańców jest Internet WiFi.Dom składa się z 5 pokoi . Jest w pełni wyposażone we wszystkie sprzęty potrzebne do życia i mieszkania. Wszystkie pokoje w mieszkaniu są zamykane na klucz.Do dyspozycji dostajesz: szafy w zabudowieodkurzaczżelazkodeska do prasowaniaPokój jednoosobowy wyposażony w: łóżkobiurkokrzesłokomodaszafaroleta.Pokój zamykany na klucz.W kuchni znajduje się sprzęt AGD: kuchenka gazowapiekarnikczajniklodówkazmywarka. Dodatkowo w kuchnia wyposażona jest: zlewkranszafkigarnkiszklankikubki W łazience znajdują się: wannaprysznicumywalkatoaletalustro

Typ nieruchomości

pokój

Pokoje

1

Powierzchnia

17 m²

Cena

1100 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

19-05-2026

Umeblowane

Tak

Cena za m²

65 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Tunelowa 10, 52-130 Wrocław, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Wrocław

pokój z 1 pokojem o powierzchni 14.16 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 14 m²

Wieczorna 25, 53-026 Wrocław, Poland

900 zł / miesiąc

1 pokój o powierzchni 14 m²

Wieczorna 25, 53-026 Wrocław, Poland

900 zł / miesiąc

pokój z 1 pokojem o powierzchni 14.61 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 15 m²

The Mexican, Rynek 60, 50-116 Wrocław, Poland

905 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy