Dodano wczoraj

1 pokój o powierzchni 20 m² w mieście Kraków

Erazma Jerzmanowskiego 12, 30-836 Krakow, Poland

1060 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: 20-05-2026

ul. Jerzmanowskiego 12 (Pokój 1-osobowy nr 4)

Mieszkanie składa się z 5 niezależnych pokoi, jest wyremontowane, nowocześnie wykończone i w pełni umeblowane, aby dawać wygodę korzystania z niego najemcom.Znajduje się przy ulicy Jerzmanowskiego 12, w świetnie skomunikowanej dzielnicy Bieżanów-Prokocim - przystanek Teligi - komfortowy dojazd do każdej części miasta.Wysokość czynszu jest stała, niezmienna przez cały okres obowiązywania umowy - niezależna od wielkości inflacji. W czynszu zawarte są już wszystkie opłaty, w tym media, ogrzewanie, prąd oraz Internet. Wynajem bezpośredni - BEZ PROWIZJI!Pokój niezależny, zamykany na klucz, a w nim:łóżko,duża szafa,biurko i krzesło,regał na książki,suszarka na pranie,firanki i zasłony.Wyposażenie części wspólnych:kuchnia: mikrofala, płyta indukcyjna, lodówka, zestaw garnków, sztućców, naczyń i przyborów kuchennych, piekarnik;łazienka: prysznic, umywalka, toaleta oraz pralka;dodatkowo w mieszkaniu: żelazko, deska do prasowania, odkurzacz, drobne sprzęty umożliwiające utrzymanie porządku :)dostęp do piwnicy.Lokalizacja:dzielnica: Bieżanów-Prokocim, przystanek tramwajowy Teligi - 300 m od mieszkania;20 minut spacerkiem do Dworca Głównego;komfortowy dojazd do wielu uczelni, między innymi: Wydział Farmacji UJ (1 przystanek) - 10 minut spacerkiemw pobliżu sklepy wielobranżowe, restauracje, kawiarnie oraz placówki medyczne (Szpital Prokocim);dostępność terenów zielonych.Pokój przeznaczony dla młodych osób pracujących lub studiujących, w przedziale wiekowym od 18 do około 30 lat, ceniących spokój i ciszę w mieszkaniu :)Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do

Typ nieruchomości

pokój

Pokoje

1

Powierzchnia

20 m²

Cena

1060 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

20-05-2026

Jacuzzi

Tak

Luksusowe

Tak

Umeblowane

Tak

Cena za m²

53 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Erazma Jerzmanowskiego 12, 30-836 Krakow, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Kraków

pokój z 1 pokojem o powierzchni 18.92 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 19 m²

Władysława Łokietka 6b, 30-010 Krakow, Poland

850 zł / miesiąc

pokój z 1 pokojem o powierzchni 16.11 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

1 pokój o powierzchni 16 m²

Stańczyka 10, 30-126 Krakow, Poland

850 zł / miesiąc

1 pokój o powierzchni 16 m²

Strąkowa 10, 30-410 Krakow, Poland

850 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy