05-822 Milanówek, Poland
3200 zł / miesiąc
Do wynajęcia przestrzenne mieszkanie o pow. 55,6 m2 usytuowane na 1 piętrze. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. - 3 pokoje - 2 balkony - urządzona kuchnia (z lodówką i zmywarką) - łazienka (z pralką) Mieszkanie czyste i zadbane. Dużo miejsca do przechowywania. Światłowód. Do mieszkania przynależy piwnica 1,5 m2. Teren ogrodzony i zagospodarowany, wokół dużo zieleni. Doskonała lokalizacja, do PKP 1 km, do WKD 5 min, blisko sklepy. Cena wynajmu: 3200 zł/m-c (z czynszem do wspólnoty mieszkaniowej) + opłaty licznikowe + 1-miesięczna kaucja do rozliczenia na koniec okresu najmu. Możliwość długoterminowego okresu najmu. Najem okazjonalny. Polecam Nad jakością obsługi oferty czuwa pan Adach Paweł - licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, nr licencji 11655
Do wynajęcia przestrzenne mieszkanie o pow. 55,6 m2 usytuowane na 1 piętrze. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. - 3 pokoje - 2 balkony - urządzona kuchnia (z lodówką i zmywarką) - łazienka (z pralką) Mieszkanie czyste i zadbane. Dużo miejsca do przechowywania. Światłowód. Do mieszkania przynależy piwnica 1,5 m2. Teren ogrodzony i zagospodarowany, wokół dużo zieleni. Doskonała lokalizacja, do PKP 1 km, do WKD 5 min, blisko sklepy.
Cena wynajmu: 3200 zł/m-c (z czynszem do wspólnoty mieszkaniowej) + opłaty licznikowe + 1-miesięczna kaucja do rozliczenia na koniec okresu najmu. Możliwość długoterminowego okresu najmu. Najem okazjonalny. Polecam Nad jakością obsługi oferty czuwa pan Adach Paweł - licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, nr licencji 11655
Typ nieruchomości
mieszkanie
Pokoje
3
Powierzchnia
56 m²
Cena
3200 zł
Cena za m²
57 zł
Oferta znajduje się pod adresem 05-822 Milanówek, Poland
Ładowanie mapy
Powiązana oferta w Milanówek