mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 46 m² w mieście Bydgoszcz

Gdańska - Cieszkowskiego, Gdańska, 85-052 Bydgoszcz, Poland

2300 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Ustawne 2-pok. Mieszkanie, iii piętro, 2000 r. Bydgoszcz, Śródmieście

Ustawne 2- pokojowe mieszkanie (pow. 46,12 m2) usytuowane na trzecim piętrze bloku w Centrum- ul. Gdańska. Poddaszowe mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni użytkowej 46,12 m2, natomiast po podłodze posiada 52,78 m2. Oferta skierowane do osób, które cenią przestronne pomieszczenia oraz miejskie życie. Budynek znajduje się w centrum miasta, jednak dzięki usytuowaniu z dala od głównych ciągów komunikacyjnych, zapewnia mieszkańcom poczucie spokoju i ciszy. W najbliższej okolicy pełna infrastruktura oraz zrewitalizowany park im. Jana Kochanowskiego, a do Starówki - 10 minut spacerem! Mieszkanie przyjazne najemcom ze zwierzętami. STANDARD: Podłogi - wykładzina PCV, kafle; Ściany - gładź gipsowa, płytki; Parapety - PCV; Okna - PCV; W cenie pozostaje - umeblowanie widoczne na zdjęciach. OPIS BUDYNKU Trzypiętrowy blok (bez windy) z cegły z 2000 r. Do dyspozycji mieszkańców wózkownia/rowerownia. INFORMACJE DODATKOWE Zabezpieczenia: drzwi antywłamaniowe; Ogrzewanie: centralne gazowe, własne dla budynku. Wysokość czynszu: 415,08 zł (czynsz nie zawiera opłat za gaz- dot. kuchenki gazowej oraz wodę). Dodatkowo prąd. Kaucja: 5428 zł (możliwość płatności w dwóch ratach). Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

46 m²

Cena

2300 zł

Cena za m²

50 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Gdańska - Cieszkowskiego, Gdańska, 85-052 Bydgoszcz, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Bydgoszcz

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 39.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 39 m²

Cmentarna 82, 85-184 Bydgoszcz, Poland

1850 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 34.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 34 m²

Jagiellońska, 85-131 Bydgoszcz, Poland

1850 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 50.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 50 m²

Kamienica Oskara Ewalda, Gdańska 30, 85-052 Bydgoszcz, Poland

1850 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (46.0 m²) do wynajęcia w mieście Bydgoszcz (Gdańska - Cieszkowskiego, Gdańska, 85-052 Bydgoszcz, Poland) – rentola.pl