kawalerka z 1 pokojem o powierzchni 40 m² w mieście Kraków

Ariańska 10, 31-505 Krakow, Poland

2185 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: 12-05-2026

Very comfy studio near Krakow University of Economics

This is a mini studio flat located in a building in the center close to the main railway station. The place does NOT have a proper kitchen. The Lessor can provide the tenants upon availability with a microwave, kettle, small stove for cooking and kitchen tools (cutlery, pans, pots, cups, glasses). Please note that the rent does NOT include these fees: Monthly Bills One-time Cleaning fee. Rental period for this listing is between 3 - 24 months

Typ nieruchomości

kawalerka

Pokoje

1

Powierzchnia

40 m²

Cena

2185 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

12-05-2026

Cena za m²

55 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Ariańska 10, 31-505 Krakow, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Kraków

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 20.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 20 m²

Wójtowska 9, 30-020 Krakow, Poland

1750 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 15.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 15 m²

Brzozowa 4, 31-050 Krakow, Poland

1750 zł / miesiąc

kawalerka z 1 pokojem o powierzchni 15.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

kawalerka z 1 pokojem o powierzchni 15 m²

Brzozowa 4, 31-050 Krakow, Poland

1750 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy