mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 57 m² w mieście Warszawa

The Barber's Loft, Stanisława Noakowskiego 16, 00-666 Warsaw, Poland

3026 € / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Warsaw Central Luxurious City Apartment

Make yourself comfortable on the soft gray Chesterfield and admire custom wall-piece by polish street artist. Indulge in a soak in the grand roll-top bathtub under high ceilings at this century-old retreat, then dine under the sleek pendant lights. Walk down the uniquely preserved early 1920s staircase to a fabulous jazz bar downstairs or walk around the corner to trendy Hala Koszyki for dinner. At night watch your favorite Netflix in spacious living room and sleep well in cozy bedroom.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

57 m²

Cena

3026 €

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Jacuzzi

Tak

Cena za m²

53 €

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem The Barber's Loft, Stanisława Noakowskiego 16, 00-666 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 65.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 65 m²

Lewiatan, Stefana Okrzei 12, 03-715 Warsaw, Poland

2421 € / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 60.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 60 m²

Społeczna, Aleja Komisji Edukacji Narodowej 55, 02-778 Warsaw, Poland

2421 € / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 50.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 50 m²

Waliców 20, 00-851 Warsaw, Poland

2448 € / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy