mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 64 m² w mieście Warszawa

Grzybowska 61b, 00-845 Warsaw, Poland

3259 € / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

WARSAW DOWNTOWN Luxurious 2 BR Apartment with AC

welcome to my brand new, high-end furnished apartment in the vibrant downtown of Warsaw! featuring a table for four people, a fully equipped kitchen open to a bright living room, a cozy couch that can easily convert into a bed for two, a queen-size bed in both bedrooms, and a quality mattress. everything here is designed with a high level of attention to detail. welcoming and functional. you will not regret booking it!

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

64 m²

Cena

3259 €

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Cena za m²

51 €

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Grzybowska 61b, 00-845 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 66.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 66 m²

Bobrowiecka 11D, 00-728 Warsaw, Poland

2616 € / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 44.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 44 m²

Sakura Beauty, Stanisława Augusta 71, 03-846 Warsaw, Poland

2616 € / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 45.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 45 m²

Sakura Beauty, Stanisława Augusta 71, 03-846 Warsaw, Poland

2616 € / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy