mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 160 m² w mieście Warszawa

Centrum, Patelnia, 00-692 Warsaw, Poland

31 500 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Warszawa, Centrum,

Dostępne od 1 listopada APARTAMENT : Prezentujemy 4 pokojowy luksusowy apartament o powierzchni 160 m2 wykończony najwyższej klasy materiałami, to nie tylko wyjątkowe wnętrza, lecz także niepowtarzalny widok na panoramę Warszawy. Na Apartament składają się : olbrzymi salon połączony z kuchnią i jadalnia oraz strefą wypoczynkową, 3 sypialnie i 3 łazienki w tym sypialnia główna z własną garderobą i łazienką. Apartament, może być umeblowany. BUDYNEK ZŁOTA 44: Luksusowy apartamentowiec oferuje swoim mieszkańcom bardzo wysoki, niespotykany dotąd w Polsce komfort życia. Najwyższy budynek mieszkalny w Unii Europejskiej (192 m), posiada 52 piętra oraz mieści 287 luksusowych apartamentów. KOMFORT : Na ósmym piętrze budynku apartamentowego Złota 44 znajduje się piętro rekreacyjne o powierzchni 1800 metrów kwadratowych oferuje 25-metrowy basen, saunę fińską, łaźnię parową, doskonale wyposażoną siłownię, gabinety masażu, a także prywatną salę kinową wraz z symulatorem do gry w golfa. Taras z jacuzzi otoczony zielenią z widokiem na Pałac Kultury i Nauki to jedno z ulubionych miejsc Najemców. Najmłodsi lokatorzy również mają swoją przestrzeń – świetnie wyposażoną bawialnię. Na spotkania biznesowe przygotowaliśmy 2 sale konferencyjne, a na wieczorne spędzanie czasu przestrzeń klubową z piano barem. OPŁATY: Dodatkowo płatna zaliczka na media - 1000 zł w cenie podwójne miejsce parkingowe, komórka lokatorska, piwniczka na wino

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

160 m²

Cena

31 500 zł

Cena za m²

197 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Centrum, Patelnia, 00-692 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 125.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 125 m²

G Bar, Grzybowska 4, 00-131 Warsaw, Poland

25 500 zł / miesiąc

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 125 m²

Ulica Grzybowska, Grzybowska 16/22, 00-132 Warsaw, Poland

25 500 zł / miesiąc

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 125 m²

G Bar, Grzybowska 4, 00-131 Warsaw, Poland

25 500 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (160.0 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (Centrum, Patelnia, 00-692 Warsaw, Poland) – rentola.pl