mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 85 m² w mieście Warszawa

Centrum, Patelnia, 00-692 Warsaw, Poland

14 450 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Warszawa, Centrum,

Opis nieruchomości: Oferujemy na wynajem ekskluzywny 4-pokojowy apartament położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Grzybowskiej w samym sercu Warszawy - Śródmieście. APARTAMENT: Zaprojektowany przez doświadczonego projektanta z dbałością o najwyższą jakość materiałów i wykończenia. Idealny dla osób ceniących komfort i elegancję. W skład apartamentu wchodzą: - nowoczesna strefa dzienna z przestronnym, eleganckim salonem, funkcjonalną, otwartą kuchnią wyposażoną w najwyższej klasy sprzęt AGD oraz jadalnią; - 3 przestronne sypialnie z podwójnymi łóżkami i szafami w zabudowie; - 2 łazienki z wanną i prysznicem; - hol komunikacyjny z praktycznymi szafami wnękowymi; W luksusowym wnętrzu znajdziemy n. granitowe blaty, dębowy parkiet, centralną klimatyzację w każdym pokoju oraz efektowne oświetlenie . Wygodna strefa dzienna oddzielona jest od strefy prywatnej co gwarantuje funkcjonalność wnętrz i wygodę mieszkańców. LOKALIZACJA: Apartament znajduje się w Centrum Warszawy w bliskim sąsiedztwie największych atrakcji turystycznych oraz centrum biznesowo-finansowego. Jego lokalizacja stanowi doskonały punkt komunikacyjny, w kilka minut dotrzemy spacerem do stacji metra Rondo Daszyńskiego czy Rondo ONZ. W sąsiedztwie znajdują się liczne udogodnienia w tym wielofunkcyjny kompleks gastronomiczno-usługowy Fabryka Norblina oraz Browary Warszawskie. Propozycja idealna dla rodziny ceniącej komfort w doskonałej lokalizacji w Centrum Warszawy. Miesięczny czynsz najmu - 12450 złotych + media 1000 PLN , czynsz administracyjny 1550 PLN Miejsce w garażu podziemnym – 500 złotych

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

4

Powierzchnia

85 m²

Cena

14 450 zł

Cena za m²

170 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Centrum, Patelnia, 00-692 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 160.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 160 m²

National Library of Poland, Aleja Niepodległości 213, 02-086 Warsaw, Poland

11 600 zł / miesiąc

mieszkanie z 5 pokojami o powierzchni 160.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 5 pokojami o powierzchni 160 m²

11 700 zł / miesiąc

mieszkanie z 5 pokojami o powierzchni 134.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 5 pokojami o powierzchni 134 m²

Lewiatan, Żelazna 59A, 00-848 Warsaw, Poland

11 820 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (85.0 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (Centrum, Patelnia, 00-692 Warsaw, Poland) – rentola.pl