mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 120 m² w mieście Warszawa

Centrum, Marszałkowska, 00-017 Warsaw, Poland

26 100 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Warszawa, Centrum,

OPŁATY: 26100 PLN + 4900 PLN czynsz administracyjny + 1500 Garaż RAZEM 32500 PLN. Dodatkowo płatna zaliczka na media - 500 zł APARTAMENT : Prezentujemy 3 pokojowy luksusowy apartament o powierzchni 120 m2 wykończony najwyższej klasy materiałami, to nie tylko wyjątkowe wnętrza, lecz także niepowtarzalny widok na panoramę Warszawy. Na Apartament składają się : salon połączony z kuchnią i jadalnia oraz strefą wypoczynkową, 2 sypialnie i 2 łazienki w tym sypialnia główna z własną garderobą i łazienką.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

4

Powierzchnia

120 m²

Cena

26 100 zł

Cena za m²

218 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Centrum, Marszałkowska, 00-017 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 168.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 168 m²

Sushi Soul, Fort Piłsudskiego 1, 02-704 Warsaw, Poland

21 000 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 168.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 168 m²

Sushi Soul, Fort Piłsudskiego 1, 02-704 Warsaw, Poland

21 000 zł / miesiąc

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 140.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 140 m²

Franciszka Klimczaka 13, 02-797 Warsaw, Poland

21 000 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy