mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 47 m² w mieście Warszawa

Mokotów, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

3100 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Warszawa, Mokotów,

Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy u zbiegu Wiktorskiej i Łowickiej. 5 minut spacerkiem do metra. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego , drugiego pokoju, kuchni, łazienki. Łazienka z prysznicem. W holu dwie szafy wnękowe. Możliwość doposażenia drugiego pokoju w łóżko sypialniane. Mieszkanie jasne. W pokojach duże okna z widokiem na sąsiadujące drzewa. Atutem jest lokalizacja : 5 minut do metra, w sąsiedztwie lokalne sklepy, usługi. Piętro 3 bez windy. Czynsz najmu 3100 zł plus czynsz administracyjny 900 zł łącznie 4000,- zł. W przypadku przekroczenia zaliczek na media Najemca zobowiązany jest do pokrycia niedopłaty.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

47 m²

Cena

3100 zł

Cena za m²

66 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Mokotów, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 36.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 36 m²

Rondo Romana Dmowskiego, 00-693 Warsaw, Poland

2480 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 20.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 20 m²

Wilanowska 16/20, 00-422 Warsaw, Poland

2490 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 25.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 25 m²

Wilanowska 16/20, 00-422 Warsaw, Poland

2490 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy