mieszkanie z 5 pokojami o powierzchni 248 m² w mieście Warszawa

Aleja Niepodległości, 02-521 Warsaw, Poland

25 000 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Warszawa, Mokotów, Pola Mokotowskie

Luksusowy Penthouse na Mokotowie /Pola Mokotowskie. Prezentowany apartament to wysokiej jakości wykończenie wnętrza , dające poczucie komfortu i zadowolenia. Piękny widok z dużych szklanych okien na park i okalającą zieleń. Penthouse podzielony jest na trzy strefy: Strefa pierwsza – to duża otwarta przestrzeń dzienna, na którą składa się salon , strefa telewizyjno -wypoczynkowa, kuchnia z jadalnią, gabinet Strefa druga- to strefa prywatna - trzy sypialnie : sypialnia główna połączona z łazienką i garderobą dwie dodatkowe sypialnie, łazienka z prysznicem/wanną Strefa trzecia – poziom drugi to strefa relaksu wypoczynku z wyjściem na duży taras , z którego rozpościera się widok na park Do apartamentu przynależą dwa miejsca parkingowe w podziemnej hali. Apartament nie umeblowany. Media dodatkowo płatne ( woda,prąd ,ogrzewanie ) Prezentowany penthouse wykończony najlepszej jakości materiałami.Na podłodze dąb bielony.W łazienkach marmur. W salonie została zamontowana klimatyzacja. Zabudowa kuchenna z sprzętem AGD najwyższych światowych marek. Nieruchomość położona na Mokotowie /Pola Mokotowskie , w bezpośrednim sąsiedztwie parku . Idealnie skomunikowane miejsce nieopodal głównych ulic Mokotowa. Liczne sklepy i restauracje na osiedlu. Blisko do centrum handlowego Galerii Mokotów. 24h godzinna ochrona budynku.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

5

Powierzchnia

248 m²

Cena

25 000 zł

Cena za m²

101 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Aleja Niepodległości, 02-521 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 210.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 210 m²

Wilanów, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

20 000 zł / miesiąc

mieszkanie z 5 pokojami o powierzchni 150.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 5 pokojami o powierzchni 150 m²

mowiedobrze.pl, Sarmacka 18, 02-972 Warsaw, Poland

20 000 zł / miesiąc

mieszkanie z 6 pokojami o powierzchni 231.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 6 pokojami o powierzchni 231 m²

Kamienica Brenkina, Plac Grzybowski 10, 00-104 Warsaw, Poland

20 000 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (248.0 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (Aleja Niepodległości, 02-521 Warsaw, Poland) – rentola.pl