dom z 6 pokojami o powierzchni 240 m² w mieście Warszawa

Świętego Bonifacego 87, 02-945 Warsaw, Poland

12 500 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Warszawa, Mokotów, Sadyba,

Dom do wynajmu na Sadybie . Dom po remoncie Bardzo jasny i słoneczny. Na parterze znajduje się salon( ok 30m2) z wyjściem na duży taras i do ogródka , kuchnia w pełni wyposażona oraz duży hol wejściowy W holu toaleta. Część salonu ma wysokość 4 m. Na pierwszym piętrze znajduje się sypialnia 20 m2. do której przylega duży balkon. gabinet oraz duża łazienka z wanną Na drugim piętrze usytuowana jest dwie sypialnie : sypialnia 20m2 oraz sypialnia 10 m2, , łazienka z prysznicem. Na poziomie -1 znajduje się pokój 27 m2 ( może być wykorzystany jako pokój telewizyjne lub jako pokój bawialnia , obok duża garderoba, toaleta, pralnia/kotłownia 2 miejsca parkingowe na posesji pod wiatą. Kuchnia i łazienki wykończone w jasnej tonacji, na podłogach deska dębowa. Instalacja TV naziemna i satelitarna Lokalizacja : Blisko do centrum handlowego Best Mall., do szkół międzynarodowych. Dobra komunikacja miejska.

Typ nieruchomości

dom

Pokoje

6

Powierzchnia

240 m²

Cena

12 500 zł

Cena za m²

52 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Świętego Bonifacego 87, 02-945 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

dom z 7 pokojami o powierzchni 330.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

dom z 7 pokojami o powierzchni 330 m²

Mokotów, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

10 000 zł / miesiąc

dom z 5 pokojami o powierzchni 150.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

dom z 5 pokojami o powierzchni 150 m²

Zaściankowa 13, 02-988 Warsaw, Poland

10 000 zł / miesiąc

dom z 5 pokojami o powierzchni 165.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

dom z 5 pokojami o powierzchni 165 m²

Rondo Wiatraczna, 04-080 Warsaw, Poland

10 000 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy