mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 160 m² w mieście Warszawa

Szara 10A, 00-420 Warsaw, Poland

13 000 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Warszawa, Śródmieście, Powiśle,

Komfortowy apartament z widokiem na park . Zlokalizowany w budynku z recepcją oraz ochroną całodobową. Apartament składa się z dużego przestrzennego salonu ok.50 m2, z którego okna wychodzą na park. W salonie jadalnia. Osobno kuchnia w pełni wyposażona .Do kuchni przylega taras z miejscem na poranną kawę i widokiem na park i Wisłę. W drugiej części apartamentu usytuowane są trzy sypialnie: 1) sypialnia małżeńska połączona z łazienką (wanna), 2) sypialnia 17m2, 3) sypialnia 16m2 oraz druga łazienka z prysznicem. W holu dwie duże garderoby, toaleta dla gości. Apartament umeblowany. Ładne oświetlenie podłogowe oraz ścienne W garażu podziemnym miejsce postojowe. Atutem jest wysokość ok 3,8 oraz widok z okien i lokalizacja. Blisko do Pl.Trzech Krzyży, do Sejmu i Traktu Królewskiego. W sąsiedztwie sklepy, restauracje, bistra.Dla lubiących sport ścieżki rowerowe i miejsca do biegania. Blisko do Parku Łazienkowskiego.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

4

Powierzchnia

160 m²

Cena

13 000 zł

Cena za m²

81 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Szara 10A, 00-420 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 98.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 98 m²

Antoni Słonimski, Aleja Róż, 00-556 Warsaw, Poland

10 500 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 124.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 124 m²

Biały Kamień, 02-593 Warsaw, Poland

10 500 zł / miesiąc

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 131.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 131 m²

Stanisława Kostki Potockiego, 02-963 Warsaw, Poland

10 500 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (160.0 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (Szara 10A, 00-420 Warsaw, Poland) – rentola.pl