dom z 5 pokojami o powierzchni 280 m² w mieście Warszawa

Wilanów, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

14 500 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Warszawa, Wilanów,

Oferujemy Państwu do wynajmu wysokiej klasy skrajny segment , na małym kameralnym osiedlu składającym się z 6 nieruchomości. Budynek usytuowany w bliskiej odległości od ul Sytej co zapewnia bliskość komunikacji miejskiej , wygodny dostęp do infrastruktury . W zeszłym roku została odnowiona cała elewacja , a obecnie po odświeżeniu czeka na nowego klienta . Na parterze przy wejściu mieści się wiatrołap z wbudowanymi szafami; toaleta ; garaż na dwa samochody . Duży salon z kominkiem połączony z jadalnią i otwartą kuchnią . Z salonu wyjście na kameralny ogródek . Na piętrze zaprojektowano sypialnię małżeńską z pokojem kąpielowym , z wbudowanymi szafami . Dwa duże pokoje dla dzieci plus kolejna przynależna łazienka z kabiną i wanną . Poddasze to otwarta przestrzeń z kolejną łazienką , możliwością wykorzystania przestrzeni na własne cele - pokój zabaw, pokój gościnny . Mieści się tam też kotłownia z pralnią . Budynek słoneczny , z dużymi przeszkleniami , wykończony materiałami wysokiej klasy . W pokojach deski z dębu bielonego, podłoga w łazienkach podgrzewana . ZAPRASZAMY KLIENTÓW ZAINTERESOWANYCH NAJMEM DŁUGOTERMINOWYM O

Typ nieruchomości

dom

Pokoje

5

Powierzchnia

280 m²

Cena

14 500 zł

Cena za m²

52 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Wilanów, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

dom z 6 pokojami o powierzchni 240.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

dom z 6 pokojami o powierzchni 240 m²

Mariana Pisarka 1, 03-984 Warsaw, Poland

11 900 zł / miesiąc

dom z 6 pokojami o powierzchni 240 m²

Mariana Pisarka 1, 03-984 Warsaw, Poland

11 900 zł / miesiąc

dom z 6 pokojami o powierzchni 240 m²

Mariana Pisarka 1, 03-984 Warsaw, Poland

11 900 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy